kitap

%100 Güvenli AlışverişÜye girişikitapkitapYeni üye kaydıkitapkitapFacebook ile giriş yap
Sepetinizi Görmek İçin Tıklayın
Kitap
Vitrin
Kitap
Hobi
kitapAra
Detaylı AramaOkuoku Facebook Sayfası
Aldatan Kadınlar Anlatıyor

Aldatan Kadınlar Anlatıyor

Kategori:Genel
Yazar:Mehmet Coşkundeniz
Üretici:Neden Kitap Yayıncılık
Liste Fiyatı:t 12,50
OKUOKU Fiyatı:t 10,00
Temin Süresi:2 Gün
 
Kazancınız
t 2,50 (%20)
 
*****Yorum oku / ekle (0)

Tükendi !


Aldatan Kadınlar Anlatıyor

Araştırmalara göre; evli ya da uzun süreli ilişkisi olan her iki kadından biri, eşini duygusal veya fiziksel olarak aldatmış durumda. Erkeklerin aldatması hep sıradan görüldü. "Erkeğin elinin kiri" dendi. Kadınların aldatması ise gizemliydi. İşte bu kitaptaki gerçek öyküler, kadınların aldatmalarının arkasındaki gizemi çözüyor. Bir kadının neden aldattığına, nasıl aldattığına dair ipuçları veriyor. Kadınlar, ilk kez bu kadar açık bir şekilde, aldatma öykülerini Mehmet Coşkundeniz´e anlattı. Okuduklarınıza inanamayacaksınız...
Tuğçe, bir inat uğruna evlendi. Eşini ilk kez babasının arkadaşıyla aldattı. Sonraki ilişkisi ise olaylıydı. Günübirlik ilişkilerinin hesabını ilk kez geçenlerde tuttu. Eşini tam 26 kişiyle aldatmıştı. Partnerlerini ise Reina´da, Sortie´de buluyordu.
Fulya, ailesinin kendisine uygun bulduğu zengin ve eğitimli bir gençle mantık evliliği yaptı. Evlilikten çabuk sıkıldı. Televizyonda muhabirlik yaparken, ünlü bir oyuncu ile tanıştı. Eşini, o oyuncuyla aldattı. Kısa süre sonra boşandı. Şimdi kiminle flört etse sorun yaşıyor ve evlenecek birini arıyor.
Berrin önce nişanlısı Hasan´ı, Murat´la aldattı. Daha sonra Murat´la nişanlandı. Murat´ı da nişanlıyken Ayhan ile aldattı. Ayhan bir başkasıyla evliydi. Ayhan´dan hamile kaldı ama Murat´la evlendi. Murat, uzun süre çocuğu kendisinin sandı. Ayhan´la ilişkileri devam etti. Murat´ı evliyken de aldattı. Daha sonra boşandılar. Ayhan´ı da Nihat ile aldattı. Şimdi Nihat´la evli. Söylediğine göre, artık aldatmıyor.
Sayfa Sayısı288
Ebatlar (mm)135x195
Baskı TarihiAğustos 2006
Basım Yeriİstanbul
Yayın DiliTürkçe
Barkod9789752541474


Fırsatlardan Haberdar Ol
E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.