kitap

%100 Güvenli AlışverişÜye girişikitapkitapYeni üye kaydıkitapkitapFacebook ile giriş yap
Sepetinizi Görmek İçin Tıklayın
Kitap
Vitrin
Kitap
Hobi
kitapAra
Detaylı AramaOkuoku Facebook Sayfası
Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

Kategori:Roman - Günümüz
Yazar:Sarah Jio (Çeviren: Duygu Parsadan)
Üretici:Arkadya Yayınları
Liste Fiyatı:t 20,00
OKUOKU Fiyatı:t 12,60
Temin Süresi:1 Gün
 
Kazancınız
t 7,40 (%37)
 
*****Yorum oku / ekle (23)

Sepete ekle
 
Favorilerime ekle
 
Hemen Al


Böğürtlen Kışı

"Canım Daniel'ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.

Sayfa Sayısı360
Ebatlar (mm)130x210
Baskı TarihiEkim 2013
Basım Yeriİstanbul
KapakKarton
Kağıt2. Hamur
Yayın DiliTürkçe
Barkod9789759997199


Fırsatlardan Haberdar Ol
E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.