kitap

%100 Güvenli AlışverişÜye girişikitapkitapYeni üye kaydıkitapkitapFacebook ile giriş yap
Sepetinizi Görmek İçin Tıklayın
Kitap
Vitrin
Kitap
Hobi
kitapAra
Detaylı AramaOkuoku Facebook Sayfası
Karanlığın Ateşi

Karanlığın Ateşi

Kategori:Roman - Günümüz
Yazar:Elle Jasper (Çeviren: Ayça Sağlam)
Üretici:Olimpos Yayınları
Liste Fiyatı:t 18,00
OKUOKU Fiyatı:t 12,60
Temin Süresi:2 Gün
 
Kazancınız
t 5,40 (%30)
 
*****Yorum oku / ekle (1)

Sepete ekle
 
Favorilerime ekle
 
Hemen Al


Karanlığın Ateşi

BİR KEZ ISIRILDI İKİ KEZ UTANGAÇ


Dövme sanatçısı Riley Poenun başı belada! Güçlü bir vampirin ısırığının ardından hayatta kaldıktan sonra, hayal bile edemeyeceği bir biçimde değişmeye başlıyor. Savannahtaki yeni bir vampir saldırısının ardından, Inksomnia dövme salonundaki normal yaşamının ardına artık saklanamıyor. Ve akıl sağlığından şüphe duymaya ve onlarla bir ilgisi olduğundan şüphelenmeye başlıyor.

Vampir sevgilisi Eli Dupre, ondaki değişikliği görür. Rileye eğer tam dönüşüm yaşamak istemiyorsa, ona saldıran vampir tarikatının reisiyle tanışmaları gerektiğini söyler.

Vampir tarikatının Romanyadaki şatosunda, Riley en kötü korkularıyla ve onu yok edecek karanlık güçleriyle yüzleşir. Ve yapmamaya kararlı olduğu tek şeyi yapması gerekmektedir, Elia güvenmek.


BİR ALT TÜR OLAN KAN BANYOSUNA GÜZEL BIR GİRİZGÂH!
Genre Go Round Reviews

GİZEMLİ BİR ESRARENGİZLİK VE BUĞULU
Booklist

ELLE JASPER;

Elle Jasper, gençliğini Mary Shelley, Edgar Allan Poe, Bram Stoker ve Stephen King okuyarak geçirdi. Şimdi tam zamanlı bir yazar olan Jasper, Savannah, Georgianın yosunlarla kaplı meydanlarında ve antik kaldırımlarında, Gotik Uyanış ve Georgia mimarisinde yaşamaya ve onlardan ilham almaya devam ediyor.


Kara Mürerekep Günceleri için Övgüler

Cehennem Taşı

İhtiraslı, seksi, ürkütücü Savannah. Seksi vampirler için mükemmel yer Cehennem Taşını karanlıktan sonra okumamaya dikkat edin!
New York Times Çok Satan Yazar Kerrelyn Sparks

Cehennem Taşı, paranormalden hoşlanan herkesin aşık olacağı bir kitap. Bayan Jasper bir şaheser kaleme almış. Mutlaka okunması gereken paranormal bir kitap ve fazlasıyla tavsiye ediliyor.
Night Owl Romance (5 yıldız)

Uzun süredir okuduğunuz en iyi kitabı keşfetmiş olabileceğinizi fark ederken bir heyecan hissedersiniz. Cehennem Taşı güzel bir dille yazılmış, okuyucunun zihnini uyuşturan bir kitap. Heyecanlı ve modern, iyiyle kötünün dengesi tam da olması gerektiği gibi... Yıllardır okuduğum en ilgi çekici, kışkırtıcı ve eşsiz paranormal dünyaya sahip.
Romance Junkies (5 mavi rozet)

Eşsiz kanının eşsiz dövmelerinden daha talep gördüğü ortada olan mükemmel bir kadın kahraman ile başlayan hızlı bir gerilim. Elle Jasperın Savannahın yeraltı dünyasındaki vampir yorumu olan Everdark, alt tür olan kan banyosuna güzel bir girizgâh yapıyor.
Alternative Worlds

Gizemli bir esrarengizlik ve buğulu
Booklist

Uyuşturucuların ve büyünün, seksin ve kanın dünyasına buğulu bir yolculuk J.R. Ward, Gena Showalter ve Adrian Phoenixin fanları bayılacaklar.
Bitten by Books


Elle Jasper, vampir mitine kendi eşsiz tasarısını uyguluyor ve okuyucuyu hikâyeye doğru çekiyor, kelime oyunu yapmadım. Bu seri için Savannah mükemmel bir yer. Buğulu, gizemli, zarif ve tarihle dolu fakat karanlık ve pürüzlü bir yanı da var. Yapış yapış ve nemli havayı neredeyse cildimde hissedebiliyordum ve cevizli şekerlemelerin şekerli, yağlı tadını alabiliyordum.
The Romance Dish

Kara Mürerekep Güncelerinin ilk kitabı, şiddetli bir vuruşla başlıyor. Ana karakter olan Riley Poe, sizi boğazınızdan yakalıyor ve gitmenize izin vermiyor. Yavaş yavaş oluşturmak yerine karakterler ve Savannahın buğulu yapısı okuyucuyu doğrudan dünyasına alıyor ve bir yolda ilerletiyor. Sıra dışı ve bağımlılık yapan bir seriye muhteşem bir giriş ve Jaspinein kaderinde fanların favorisi olmak yatıyor.
Romantictimes (41/2 yıldız)


Kana Susamış

Vudu, Gullah kültürü ve Savannah şehri ve harika bir paranormal serisi için her şey tamam. Tüm paranormal fanlarının okuması gereken bir kitap.
The Romance Readers Connection

Gerçek aksiyon serileri Konuşuyoruz, eğitim yapıyoruz, sırra kadem basıyoruz, vampir dövüş kulübü, bıçaklar fırlatmak, vesaire fakat hikâyenin kalbinde bu ikisi arasındaki bağ var. Everdarka bayılacaksınız.
Vampire Book Club

Riley ve Eliı geçmişlerinden gelen hayaletlerle başa çıkarken izlerken tamamen aksiyon ve şüphe ile iç içe geçiyoruz. Hikâyeye yayılan Güney karizmasıyla dolu betimsel bir dünya
Smexy Books Romance Reviews

Sayfa Sayısı312
Ebatlar (mm)135x210
Baskı TarihiEkim 2013
Basım Yeriİstanbul
KapakKarton
Kağıt2. Hamur
Yayın DiliTürkçe
Barkod9786055098087


Fırsatlardan Haberdar Ol
E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.